Studio zdrowia art&health

Centrum Medyczne RH+
Targowa 7A 32-005 Niepołomice

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 22:00, Sobota: 8:00 – 15:00

Zespół

Beata Surdziel

Trener, fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Michał Wroniak

Masażysta, instruktor, fizjoterapeuta

Izabela Madej

Lekarz medycyny estetycznej

Agnieszka Klimowicz

Instruktorka fitness

Dagmara Polak

Kosmetolog

Justyna Karbownik

Fizjoterapeuta

Trener, fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Beata Surdziel

Beata Surdziel. Od wielu lat dba o zdrowie i formę swoich podopieczny kieruje się sercem i zasadą, że dobro zawsze powraca. Absolwentka AWF magister Wychowania Fizycznego, fizjoterapeuta oraz terapeuta manualny. Jest trenerem 2 klasy oraz instruktorem fitnessu i nowoczesnych form gimnastyki, Pilatesu, Aqua aerobicu, bodyART oraz Zumby. Posiada tytuł Fitness & Wellness Menager (PZFW).

Odbyła następujące szkolenia fitness: licencja A fitness, Fila Kick Power, Total Body Fusion, Step Master, Dence, Health Trainer, Pilates licencja A, Zumba fitness, bodyART basic, bodyART contact, bodyART dynamic, bodyART stretch, bodyART Flow I, bodyART Flow II, bodyART PRT — reha, bodyART Pure, bodyART New exersisec, bodyART Structure, BAX, deepWwORK.

Instruktorka fitness

Agnieszka Klimowicz

Instruktorka fitness i Pilates. Niezwykle zaangażowana w pracę z klientem. Świetnie motywuje do pokonywania swoich ograniczeń i barier. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów: między innymi Pilates na poziomie podstawowym i zaawansowanym, TBC. Wszechstronnie uzdolniona. Pasjonatka fitnessu od długich lat. W studio prowadzi zajęcia BPU, Pilates, Szybkie odchudzanie, Zdrowy kręgosłup i Body ball. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, informatyk. Kocha ludzi i pracę z nimi.

Lekarz medycyny estetycznej

Izabela Madej

Absolwentka Collegium Medicum UJ oraz Absolwentka Studiów podyplomowych KwSKPZ w Krakowie z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze medycyny estetycznej.

Uczestniczka wielu kursów i konferencji międzynarodowych z obszarów medycyny estetycznej m.in. w Monte Carlo i Paryżu.

Masażysta, instruktor, fizjoterapeuta

Michał Wroniak

Niezwykle oddany swoim pacjentom i klientom . Zawsze służy pomocą. Kocha ludzi i swoją pracę. Prowadzi w studio zajęcia aeroboxingu, trening funkcjonalny medyczny, treningi personalne i gimnastykę korekcyjną. Pracuje z wielką pasją. Niezwykle zaangażowany w pracę w gabinecie, gdzie służy pomocą wielu ludziom borykającym się z bólem. Posiada cudowne ręce masażysty. Warto skorzystać ze wspaniałych masaży relaksacyjnych, klasycznych, twarzy, antycellulit. Michał jest również instruktorem narciarstwa i karate. Ukończył również szkolenie z Kinesio Tapingu, manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, masaż klasyczny i tkanek głębokich, FDM (Fascial Distortion Model).

Kosmetolog

Dagmara Polak

Magister kosmetologii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wykładowca akademicki w PWSZ w Tarnowie. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Do pielęgnacji i dbania o wygląd zawsze podchodzi w sposób holistyczny. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging i terapiach skór trądzikowych. Prywatnie pasjonatka tańca i aktywnego spędzania czasu.

Fizjoterapeuta

Justyna Karbownik

Absolwentka AWF w Krakowie. Podstawą terapii prowadzonej przez Justynę jest globalne spojrzenie na organizm ludzki, wnikliwa analiza oraz kompleksowe podejście do ciała człowieka, które pozwala na precyzyjne określenie przyczyny problemu. Terapie planuje indywidualnie do potrzeb pacjenta. W pracy korzysta z technik poznanych w trakcie kształcenia oraz w ramach szkoleń, tj. terapia wisceralna, terapia manualna, w ujęciu osteopatycznym, praca powięziowa (np. FDM), Kinesiology Taping. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, posiada duże doświadczenie w pracy z kręgosłupem. Ciągle poszerza swój warsztat, uczestnicząc w kursach i szkoleniach specjalistycznych. Jej pasją są zagadnienia z zakresu osteopatii, które planuje zgłębiać na kolejnych studiach.