Kategorie
Kosmetolog

Kosmetyczka Studio Zdrowia Art & Health przeprowadza zabiegi, które poprawią stan Twojej cery. Na pierwszej wizycie zdiagnozujemy kłopoty trapiące skórę, a następnie opracujemy sprecyzowany plan zabiegowy ułożony dla Ciebie. Wstępnym etapem jest Starter zabiegowy, w trakcie którego oczyścimy skórę i przygotujemy ją na późniejsze zabiegi. Na kolejnych wizytach możliwe jest skorzystanie z zabiegów Neauvia, które […]

Studio Zdrowia Art & Health przeprowadza zabiegi, które poprawią stan Twojej cery. Na pierwszej wizycie zdiagnozujemy kłopoty trapiące skórę, a następnie opracujemy sprecyzowany plan zabiegowy ułożony dla Ciebie. Wstępnym etapem jest Starter zabiegowy, w trakcie którego oczyścimy skórę i przygotujemy ją na późniejsze zabiegi.

Na kolejnych wizytach możliwe jest skorzystanie z zabiegów Neauvia, które w nieinwazyjny sposób poprawią jakość skóry. Całość odbywa się przy użyciu wypełniaczy, wspomaganymi przez kosmetyki Neauvia. W skład usługi wchodzi także biostymulacyjna mezoterapia oraz restore system, który dzięki specjalnym kwasom złuszczy stary naskórek i odbuduje nowy.

Odwiedzający mają do wyboru także mesoestetic – peelingi chemiczne. Redukują one zmarszczki i przebarwienia, wygładzają, nawilżają i dotleniają cerę, a także poprawiają jej napięcie i wiele innych.

Retix C Eye jest rocznym grafikiem zabiegów, które zniwelują pierwsze przejawy starzenia. Czyli np.: zniekształcenia skóry wokół oczu, przebarwiona lub przesuszona skóra oraz obrzęki pod oczami. Rezultaty są odczuwalne już po pierwszej wizycie i starczają na długo.

Nasz salon może zaproponować także inne usługi. Prowadzimy podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak: oczyszczanie skóry, spa dla dłoni, sonoforeza czy peeling kawitacyjny. Prowadzimy także pielęgnację oraz odnowę skóry głowy, dzięki czemu włosy są trwalsze, pogrubione i wzmocnione oraz zdecydowanie szybciej odrastają. Ten zabieg hamuje wypadanie włosów oraz pomaga osobom chorującym na alopecję.