Kategorie
Kosmetolog

Kosmetyczka Niepołomice Salon Zdrowia Art & Health oferuje zabiegi, które uregulują stan Twojej skóry. Na wstępnej wizycie zdiagnozujemy dolegliwości trapiące skórę, a następnie przygotujemy rozwinięty plan zabiegowy ułożony dla Ciebie. Wstępnym etapem jest Starter zabiegowy, w trakcie którego oczyścimy skórę i przygotujemy ją na późniejsze zabiegi. Na późniejszych zabiegach można skorzystać z zabiegów Neauvia, które […]

Salon Zdrowia Art & Health oferuje zabiegi, które uregulują stan Twojej skóry. Na wstępnej wizycie zdiagnozujemy dolegliwości trapiące skórę, a następnie przygotujemy rozwinięty plan zabiegowy ułożony dla Ciebie. Wstępnym etapem jest Starter zabiegowy, w trakcie którego oczyścimy skórę i przygotujemy ją na późniejsze zabiegi.

Na późniejszych zabiegach można skorzystać z zabiegów Neauvia, które w bezpieczny sposób uleczą cerę. Całość odbywa się przy pomocy wypełniaczy, wspieranymi przez kosmetyki Neauvia. W skład usługi wchodzi także biostymulacyjna mezoterapia oraz restore system, który dzięki specjalistycznym kwasom złuszczy stary naskórek i zbuduje nowy.

Klienci do wyboru mają także mesoestetic – peelingi chemiczne. Niwelują one zmarszczki i przebarwienia, wygładzają, nawilżają i dotleniają skórę, a także poprawiają jej napięcie i wiele innych.

Retix C Eye jest rocznym cyklem zabiegów, które zniwelują pierwsze oznaki starzenia. Czyli np.: zniekształcenia skóry wokół oczu, przebarwiona lub przesuszona skóra oraz obrzęki pod oczami. Zmiany są widoczne już po pierwszej wizycie i starczają na długo.

Nasz salon może zaproponować również inne usługi. Wykonujemy podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak: oczyszczanie skóry, spa dla dłoni, sonoforeza oraz peeling kawitacyjny. Zapewniamy także pielęgnację i regenerację skóry głowy, co sprawia, że włosy są trwalsze, pogrubione i wzmocnione oraz znacznie szybciej odrastają. Ten zabieg zatrzymuje wypadanie włosów oraz pomaga osobom chorującym na alopecję.