Zespół

Beata Surdziel

Trener, fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Michał Wroniak

Masażysta, instruktor, fizjoterapeuta

Izabela Madej

Lekarz medycyny estetycznej

Dagmara Polak

Kosmetolog

Veronika

Instruktor fitness

Agnieszka Walczyk

recepcjonistka, operator endermologii

Trener, fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Beata Surdziel

Beata Surdziel. Od wielu lat dba o zdrowie i formę swoich podopieczny kieruje się sercem i zasadą, że dobro zawsze powraca. Absolwentka AWF magister Wychowania Fizycznego, fizjoterapeuta oraz terapeuta manualny. Jest trenerem 2 klasy oraz instruktorem fitnessu i nowoczesnych form gimnastyki, Pilatesu, Aqua aerobicu, bodyART oraz Zumby. Posiada tytuł Fitness & Wellness Menager (PZFW).

Odbyła następujące szkolenia fitness: licencja A fitness, Fila Kick Power, Total Body Fusion, Step Master, Dence, Health Trainer, Pilates licencja A, Zumba fitness, bodyART basic, bodyART contact, bodyART dynamic, bodyART stretch, bodyART Flow I, bodyART Flow II, bodyART PRT — reha, bodyART Pure, bodyART New exersisec, bodyART Structure, BAX, deepWwORK.

Lekarz medycyny estetycznej

Izabela Madej

Absolwentka Collegium Medicum UJ oraz Absolwentka Studiów podyplomowych KwSKPZ w Krakowie z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze medycyny estetycznej.

Uczestniczka wielu kursów i konferencji międzynarodowych z obszarów medycyny estetycznej m.in. w Monte Carlo i Paryżu.

Masażysta, instruktor, fizjoterapeuta

Michał Wroniak

Niezwykle oddany swoim pacjentom i klientom . Zawsze służy pomocą. Kocha ludzi i swoją pracę. Prowadzi w studio zajęcia aeroboxingu, trening funkcjonalny medyczny, treningi personalne i gimnastykę korekcyjną. Pracuje z wielką pasją. Niezwykle zaangażowany w pracę w gabinecie, gdzie służy pomocą wielu ludziom borykającym się z bólem. Posiada cudowne ręce masażysty. Warto skorzystać ze wspaniałych masaży relaksacyjnych, klasycznych, twarzy, antycellulit. Michał jest również instruktorem narciarstwa i karate. Ukończył również szkolenie z Kinesio Tapingu, manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, masaż klasyczny i tkanek głębokich, FDM (Fascial Distortion Model).

Kosmetolog

Dagmara Polak

Magister kosmetologii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wykładowca akademicki w PWSZ w Tarnowie. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Do pielęgnacji i dbania o wygląd zawsze podchodzi w sposób holistyczny. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging i terapiach skór trądzikowych. Prywatnie pasjonatka tańca i aktywnego spędzania czasu.

Instruktor fitness

Veronika

Certyfikowany Instruktor Pilatesu i Pilatesu w Rehabilitacji, a na co dzień człowiek od Marketingu i Komunikacji. Ćwiczyć Pilates zaczęła w trakcie rehabilitacji po wypadku i bardzo szybko odczuła jego korzyści: uwolnienie od napięć i poprawa sylwetki poprzez pracę nad mięśniami głębokimi. W pracy z klientami stosuje koncepcję Anatomy Trains – taśm anatomicznych, czyli połączeń mięśniowo-powięziowych). Patrzy na ciało holistycznie i pomaga zmieniać formę poprzez poprawę funkcji.
Z klientami Veronika dzieli się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również pozytywną energią.