Kategorie
Kosmetolog

Kosmetolog Niepołomice Studio Zdrowia Art & Health oferuje zabiegi, które poprawią stan Twojej cery. Na pierwszej wizycie rozpoznamy problemy trapiące skórę, a później opracujemy rozwinięty plan zabiegowy ułożony dla Ciebie. Wstępnym etapem jest Starter zabiegowy, w trakcie którego oczyścimy skórę i przygotujemy ją na kolejne zabiegi. Na następnych wizytach możliwe jest skorzystanie z zabiegów Neauvia, […]

Studio Zdrowia Art & Health oferuje zabiegi, które poprawią stan Twojej cery. Na pierwszej wizycie rozpoznamy problemy trapiące skórę, a później opracujemy rozwinięty plan zabiegowy ułożony dla Ciebie. Wstępnym etapem jest Starter zabiegowy, w trakcie którego oczyścimy skórę i przygotujemy ją na kolejne zabiegi.

Na następnych wizytach możliwe jest skorzystanie z zabiegów Neauvia, które w nieinwazyjny sposób poprawią jakość skóry. Całość odbywa się przy użyciu wypełniaczy, wspomaganymi przez kosmetyki Neauvia. Częścią usługi są także biostymulacyjna mezoterapia i restore system, który dzięki specjalnym kwasom złuszczy stary naskórek i odbuduje nowy.

Odwiedzający mają do wyboru także mesoestetic – peelingi chemiczne. Redukują one zmarszczki i przebarwienia, wygładzają, nawilżają i dotleniają skórę, a także poprawiają jej napięcie itp.

Retix C Eye jest rocznym grafikiem zabiegów, które zniwelują pierwsze poszlaki starzenia. Czyli m.in.: zniekształcenia skóry wokół oczu, przebarwiona lub przesuszona skóra oraz obrzęki pod oczami. Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie i utrzymują się na długo.

Nasz salon może zaproponować również inne usługi. Wykonujemy podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak: oczyszczanie skóry, spa dla dłoni, sonoforeza czy peeling kawitacyjny. Proponujemy także pielęgnację oraz regenerację skóry głowy, co sprawia, że włosy są trwalsze, pogrubione i wzmocnione oraz zdecydowanie szybciej odrastają. Ten zabieg opóźnia wypadanie włosów oraz pomaga osobom chorym na alopecję.